Tanévzáró ünnepély, ballagás 2021

2021. június 9.
június 15-én
Tisztelt Szülők!
A még érvényben lévő járványügyi szabályoknak megfelelően
  • Tanévzáró ünnepélyünket 2021. június 15-én 16:00 órától az 1-7. évfolyamos diákjainknak az osztálytermekben tartjuk a hangosbemondón keresztül. Az ünnepség után az osztályfőnökök kiosztják a bizonyítványokat és a legjobbak jutalmait. Az iskolába szülők és hozzátartozók nem jöhetnek.
  • A 8. évfolyamos tanulóink ballagását és búcsúztatását 2021. június 15-én 17:00 órától az udvaron rendezzük. A meghívottak a tornaterem melletti kapun jöhetnek a helyszínre. A ballagási rendezvény résztvevőinek - a ballagó diákok és a fellépők kivételével - kötelező maszkot viselni. Rossz idő esetén a ballagást az aulában tarjuk, ez esetben a tanulók által meghívottak az épületbe nem jöhetnek be.
Kérem a megértésüket!
Tisztelettel: Venczli Miklósné