Megújult a kézipálya!

2021. június 1.
ÚJ aszfalt burkolatot kapott!
Tisztelt Szülők!
Nagy örömmel tudatom mindenkivel, hogy több éves álmunk a mai napon valóra vált!????
Kézilabda pályánk ÚJ aszfalt burkolatot kapott!
A balesetveszély, a pálya rossz állapota miatt megszűnt! ( Feltöltött fényképeken lehet látni, hogy milyen volt és milyen lett a burkolat! )
A Diákönkormányzat Egyesület nevében köszönöm minden támogató szülő hozzájárulását! Összesen 353.500 Ft gyűlt össze!
A Sárvári Tankerületi Központ és Csepreg Város Önkormányzata is támogatja a felújítást!
Az aszfaltozással álmaink nem értek véget, szeretnénk új kapukat és labdafogó hálót vásárolni! Felajánlásokat továbbra is fogadunk!????
Köszönjük!!!????????????