Ifjúsági Művészeti Fesztivál

2021. június 8.
Agora Kulturális és Sportházban 2021.május 31-én megrendezett Ifjúsági Művészeti Fesztiválon iskolánk 2. b osztályos tanulói különböző kategóriákban indultak és szép eredményeket értek el.

CSONKA ANNA-mese kategóriában ,, A pletykás asszonyok'' című mesét adta elő EZÜST minősítést szerzett. DIENES LIA- ISTENES CSENGE duett előadásban: ,, Magyarország az én kedves, szép hazám' című dalt adták elő - 'népdal kategóriában EZÜST minősítést szereztek. MARTON DÓRA Ének kategóriában ,, Bródy János: Szabadnak születtél "című dallal BRONZ minősítést nyert. CSONKA ANNA furulya- BARASITS JÓZSEF tenorkürt duett hangszeres kategóriában BRONZ minősítést szerzett. Tanulóink a verseny szervezőitől minősítő okleveleket és értékes névreszóló ajándékokat kaptak. Gratulálunk a versenyzőknek! További sok sikert kívánunk nekik!

Felkészítő tanár: Kállai Judit

Örökös ökoiskolaHAT-15-05FENNTARTHATÓSÁGI TÉMAHÉT