Beiratkozás az általános iskolába

2024. április 9.
Iskolánk beiratkozási körzetéhez tartozó települések:
Csepreg, Lócs, Meszlen, Tormásliget és Tömörd

TISZTELT SZÜLŐ/ TÖRVÉNYES KÉPVISELŐ!

Tájékoztatom, hogy a 2024/2025. tanítási évre történő általános iskolai beiratkozás időpontja: 2024. április 18. és 19.

8:00 órától 19:00 óráig

Iskolánk beiratkozási körzetéhez tartozó települések:

Csepreg, Lócs, Meszlen, Tormásliget és Tömörd

A szülő/törvényes képviselő csak egy általános iskolába nyújthatja be gyermeke jelentkezését.

A szülőnek a beiratkozás napján személyesen meg kell jelennie.

A 20/2012. EMMI rendelet 22.§ (4) bekezdése értelmében az általános iskola első évfolyamára történő beiratkozáshoz szükséges iratok:

-          A gyermek személyazonosságát igazoló hatósági igazolvány

-          A gyermek TAJ kártyája

-          A gyermek születési anyakönyvi kivonata

-          A gyermek oktatási azonosítója

-          A gyermek nevére kiállított három hónapnál régebbi lakcímet igazoló igazolvány

-          Az okmányirodából NEK adatlap

-          Nyilatkozatok (A honlapunkról letölthetők vagy a beiratkozás hetében elvihető az iskola portájáról.)

Fontos, hogy az általános iskolai beiratkozáshoz szükséges dokumentumokat, nyomtatványokat mindkét törvényes képviselő aláírásával ellátva kell benyújtani.

A szülőknek – ha élni kívánnak vele, – lehetőségük van az előzetes, elektronikus jelentkezés beküldésére. A KRÉTA e-Ügyintézés modulba való belépés: ügyfélkapun keresztül vagy érvényes KRÉTA belépéssel vagy ideiglenes regisztrációval:  https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap. A személyes megjelenés ebben az esetben is kötelező.

A gyermekek felvételéről legkésőbb 2024 májusában döntünk.

Csepreg, 2024. április 9.

Háromi Jenő sk.

Letöltések