NYERTES ROMA ÖSZTÖNDÍJ-PÁLYÁZAT

Intézményünk által a roma ösztöndíjra benyújtott pályázatot egy roma származású tanulónk nyert el, akinek 4,00 feletti tanulmányi átlagához ezúton is gratulálunk.

Köszönjük a támogató szülői hátteret, a kislány szorgalma és a megfelelő hozzáállása pedig legyen példa értékű minden roma tanulónk számára! A kapott 25 000 Ft -ot a család a gyermek iskoláztatására, ruházkodására fordíthatja.

Reméljük, hogy a jövőben többen is élnek a pályázat nyújtotta lehetőséggel, iskolánk gyermek- és ifjúságvédelmi felelőse - Farkas István tanár úr - készségesen nyújt információt a pályázati lehetőségről.